Najnowsze gry


Paper Cutting

Paper Cutting

Kategoria: Dla Dzieci Dodał: corcia1155

Zostań mistrzem papierowych wycinanek i twórz nowe, niepowtarzalne wzory!

Mushroom Farm Defender

Mushroom Farm Defender

Kategoria: Strategiczne Dodał: Justyna782

Bardzo kolorowy defend rozgrywany w lesie, którego celem jest zatrzymanie wroga zmierzającego na farmę. Przed rozpoczęciem rozgrywki wybierz jedną z trzech dostępnych map oraz odpowiedni dla siebie poziom trudność i broń się. W tym celu kupuj i rozstawiaj po planszy grzyby, aby te strzelając do pojawiających się wrogów z trucizny, eliminowały ich. Jak w każdej z tego typu gier należy ulepszać jednostki, kupować nowe i eliminować wroga, aby za zarobione w ten sposób pieniądze móc sfinansować całą "machinę wojenno-obronną".

CONTRA

CONTRA

Kategoria: Strzeleckie Dodał: mati55

Contra to klasyk na pierwszym Nintendo. Komandos ma do przebycia dżunglę w celu pokonania tajemniczej organizacji. Strzałki klawiatury - ruch postacią, K = podskok, J = Ogień, Zmiana broni: N,M,L,F,S

Crush the Castle

Crush the Castle

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Za pomocą katapulty zniszcz budowlę przeciwnika oraz wyeliminuj króla i jego poddanych. Zadanie nie jest proste i wymaga sporo treningu. Podczas gry będzie dochodziła coraz to nowa amunicja do katapulty. Doskonałą rozrywkę zapewnia także edytor własnych budowli, gdzie mamy możliwość wybudowania własnych zamków, które można podawać w komentarzach. Sterowanie; Strzałki - przegląd planszy Spacja lub LPM - uruchomienie oraz strzał z katapulty

Cargo Bridge PL

Cargo Bridge PL

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Świetna gra logiczna, w której musisz zbudować odpowiednio wytrzymały most, tak aby mogli po nim przejść robotnicy i przenieść potrzebne im materiały. Na początku dysponujesz ograniczonymi funduszami, ale przekonasz się, że na sprawnym budowaniu mostów można nieźle zarobić ;)

Roly Poly Cannon 2

Roly Poly Cannon 2

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Wciągająca gierka logiczno zręcznościowa, w której musisz wyeliminować z planszy wszystkie stworki (tytułowe Roly Poly). Roly-Poly Cannon 2 to kontynuacja bardzo udanej gry. Po raz kolejny zadaniem gracza jest eliminowanie złych ludków(EMOticony) za pomocą pocisków wystrzeliwanych z armaty. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.

Nauka parkowania 3

Nauka parkowania 3

Kategoria: Edukacyjne Dodał: pawel86

W najbliższym czasie podchodzisz do egzaminu na prawo jazdy i chcesz potrenować parkowanie? Jeśli tak właśnie jest lub chcesz po prostu dostarczyć sobie odrobinę frajdy, spróbuj swych sił w Parking Lot 3. Przyspieszamy, hamujemy oraz skręcamy za pomocą kursorów. Spacja to hamulec ręczny. Każde zderzenie z jakimkolwiek elementem otoczenia zmniejszy wytrzymałość samochodu.

Grow Island

Grow Island

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Zbuduj swoja Wyspę w Grow Island mamy za zadanie rozbudować naszą wyspę klikając na różne dostępne nam kierunki rozwoju. Ty decydujesz, jak rozbudować swoją wyspę,żeby osiągnąć jak największe korzyści

Dyskretne Całowanie

Dyskretne Całowanie

Kategoria: Dla dziewczyn Dodał: pawel86

Pomysłowa gierka polegająca na... potajemnym całowaniu się. Dwójka zakochanych może dać sobie buziaka tylko w sytuacji, gdy nikt nie będzie patrzył. Para zacznie się całować, gdy przytrzymamy lewy przycisk myszki!(LPM).

Simpsons Home Interactive

Simpsons Home Interactive

Kategoria: Przygodowe Dodał: pawel86

I o to powraca kochana przez wszystkich rodzinka Simpsonów.Macie okazję poznać bliżej tą sympatyczną rodzinkę ze Springfield ,i dzięki niej przeżyć niezapomnianą przygodę..