Dane konta użytkownika: admin - wylogowany


Kliknij aby powiększyć

Wyślij wiadomość

Dodane gry

Ulubione gry


Rejestracja: 03.01.2009

Ilość logowań: Brak

Ostatnie logowanie: Brak

Dodał: 5224 | Ocenił: 27 | Skomentował: 3

Punkty: 51
Imię: Brad
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Kraj: Polska
Województwo: ZAGRANICA
Miejscowość: NY
Gadu-Gadu: Brak


Ulubione gry użytkownika: admin

Roly Poly Cannon 2

Roly Poly Cannon 2

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Wciągająca gierka logiczno zręcznościowa, w której musisz wyeliminować z planszy wszystkie stworki (tytułowe Roly Poly). Roly-Poly Cannon 2 to kontynuacja bardzo udanej gry. Po raz kolejny zadaniem gracza jest eliminowanie złych ludków(EMOticony) za pomocą pocisków wystrzeliwanych z armaty. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.

Cargo Bridge PL

Cargo Bridge PL

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Świetna gra logiczna, w której musisz zbudować odpowiednio wytrzymały most, tak aby mogli po nim przejść robotnicy i przenieść potrzebne im materiały. Na początku dysponujesz ograniczonymi funduszami, ale przekonasz się, że na sprawnym budowaniu mostów można nieźle zarobić ;)

Crush the Castle

Crush the Castle

Kategoria: Logiczne Dodał: pawel86

Za pomocą katapulty zniszcz budowlę przeciwnika oraz wyeliminuj króla i jego poddanych. Zadanie nie jest proste i wymaga sporo treningu. Podczas gry będzie dochodziła coraz to nowa amunicja do katapulty. Doskonałą rozrywkę zapewnia także edytor własnych budowli, gdzie mamy możliwość wybudowania własnych zamków, które można podawać w komentarzach. Sterowanie; Strzałki - przegląd planszy Spacja lub LPM - uruchomienie oraz strzał z katapultyOstatnio dodane gry przez:admin

Quick

Quick

Kategoria: Dla Dzieci Dodał: admin

Prowadź swój własny sklep ze słodyczami. Sterowanie strzałkami prawo/lewo; spacja- wydanie towaru/akceptacja; 1-9- napełnienie skrzynek ze smakołykami.

Banana Dash

Banana Dash

Kategoria: Platformowe Dodał: admin

Ciekawa platformówka, w której mniej chodzisz, a więcej skaczesz i latasz w powietrzu. Wszystko za sprawą zwinnej małpki spragnionej bananów.

Walki kciuków

Walki kciuków

Kategoria: Bitewne Dodał: admin

Przed Wami niesamowite potyczki walecznych kciuków. Wybierz swojego ulubionego, pamiętając, że każdy charakteryzuje się innymi właściwościami. Teraz pozostaje Ci już tylko wygrywać kolejne walki.

Walle pinball

Walle pinball

Kategoria: Zręcznościowe Dodał: admin

Sympatyczna gra typu pinball ze scenerią z filmu Walle. Odbijaj piłeczkę aby nie wypadła z planszy, za pomocą strzałek na klawiaturze.